You are currently viewing Bloczki Joniec – elewacje i ogrodzenia modułowe

Bloczki Joniec – elewacje i ogrodzenia modułowe

Firma Joniec to polski producent ogrodzeń betonowych oraz elementów małej architektury ogrodowej. Firma Horizon Ogrodzenia od lat korzysta z ich produktów, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Wyróżniają się nie tylko ponadczasową stylistyką, ale również wyjątkową trwałością czy odpornością na warunki atmosferyczne. To wszystko sprawia, że ogrodzenia modułowewykonane przy pomocy bloczków Joniec świetnie służą przez wiele lat.

Firma Joniec – producent bloczków do ogrodzeń modułowych

Początki działalności polskiego producenta Joniec sięgają lat osiemdziesiątych XX wieku. Wówczas marka rozpoczęła swoją produkcję łupanych płytek elewacyjnych. Firma Joniec cały czas się rozwija i opracowuje własne, nowatorskie projekty, jednocześnie kładąc ogromny nacisk na innowacyjność oraz nowoczesność. 30-letnie doświadczenie pozwoliło wyspecjalizować się firmie w produkcji nie tylko bloczków elewacyjnych Joniec, ale również ogrodzeniach łupanych, betonowych, palisadach czy podmurówkach prefabrykowanych.

Firma Horizon wybrała produkty Joniec ze względu na ich pozycję lidera na rynku. Bloczki Joniec spełniają wszelkie normy i wymagania, które są niezbędne do wypuszczenia produktów na rynek. Firma stale poszukuje nowych rozwiązań, co pozwala na oferowanie naszym klientom wyłącznie efektywnych i innowacyjnych produktów.

bloczki Joniec

Bloczki Joniec do ogrodzeń modułowych

Największą zaletą wybrania ogrodzeń modułowych Joniec jest wielość pomysłów aranżacyjnych. Dostępne jest aż pięć wariantów ogrodzeń modułowych Joniec:

  • Roma Mega
  • Roma Horizon
  • Roma Diamond
  • Roma Classic
  • Roma Perfect

Wyróżniają się one na rynku przede wszystkim swoją elegancką stylistyką, która pozwala na ich dopasowanie do komponentów domów, które postawione są zarówno w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Bloczki Joniec pozwalają na wykonanie niskiej podmurówki i słupków, które można uzupełnić przęsłami. Przy ich pomocy możemy również wybudować mur, który całkowicie zasłoni całą posesję.

Ogrodzenia modułowe są bardzo często wybierane przez naszych klientów – zarówno w przypadku osób prywatnych do domu, jak i dla firm do budynków użyteczności publicznej. Stworzenie niepowtarzalnej i pięknej kompozycji, która doskonale współgra z elewacją lub elementami ogrodu – jest teraz możliwe, właśnie dzięki bloczkom Joniec.

Montaż ogrodzenia modułowego Joniec

Decydując się na montaż ogrodzenia modułowego z bloczków Joniec, warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Horizon Ogrodzenia posiada wieloletnie doświadczenie w montowaniu ogrodzeń posesji. Dzięki temu zyskują Państwo nie tylko czas i spokój, ale również pewność że usługa została wykonana prawidłowo oraz solidnie. Posiadamy doświadczenie w pracy z produktami firmy Joniec, więc montaż nie wymaga dodatkowych produktów, które mogłyby ulec zniszczeniu podczas wykonywania ogrodzenia samodzielnie. W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz