CENNIK OGRODZENIA HORIZON

Każdego z naszych klientów traktujemy wyjątkowo, co sprawia że każdy montaż ogrodzenia jest inny. Ze względu na wiele różnych czynników opisanych poniżej, ostateczna kwota może się różnić od podanej wyjściowej ceny.

Jakie czynniki mają wpływ na ostateczną cenę ogrodzenia?

cennik ogrodzenia

Montaż z materiałem albo bez?

To nie problem, jeśli nie masz jeszcze materiału do montażu ogrodzenia. Po zapoznaniu się z posesją, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, które będzie dla Ciebie satysfakcjonujące.

To czy dostarczysz nam materiał, czy sami go zakupimy - nie ma dla nas znaczenia. Warto pamiętać jednak, że nie zawsze gotowe elementy będą pasować do długości Twojego ogrodzenia. My wykonujemy takie elementy jak przęsła czy bramy pod indywidualny wymiar działki klienta.

Ogrodzenia frontowe

Typ ogrodzenia?

Czas i wysiłek potrzebny na zamontowanie różnych typów ogrodzenia nie jest taki sam.
Jeśli wybrałeś montaż ogrodzenia siatkowego, najprawdopodobniej zajmie to mniej czasu, niż przykładowo zamontowanie ogrodzenia murowanego.

ogrodzenie betonowe

Jaka jest moja działka?

Czynnikiem mającym wpływ na cenę montażu ogrodzenia jest również kształt samej działki. Warunkuje on ilość dodatkowych materiałów niezbędnych do zamontowania ogrodzenia.

Istotne znaczenie przy wycenianiu montażu ogrodzenia ma rzeźba terenu. Płaska powierzchnia jest znacznie bardziej przyjazna do montażu, niż praca na zróżnicowanym wysokościowo terenie. Taki montaż jest trudniejszy i bardziej pracochłonny. Ewentualne korzenie czy kamienie zamiast ziemi, dodatkowo utrudniają i wydłużają cały proces.

Dlaczego warto wybrać firmę Horizon?

✔  NIE ZOSTAWIAMY KLIENTÓW

Przez cały proces – od wysłania zapytania ofertowego, ale również po zakończeniu zamówienia – mają Państwo z nami stały kontakt. Chętnie i sprawnie odpowiadamy na wszystkie pytania. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.

✔  GWARANCJA NA USŁUGI

O jakości wykonywanych przez nas montaży świadczy fakt, że na wszystkie nasze usługi udzielamy 3-letniej gwarancji z możliwością wydłużenia jej (w zależności od produktu) nawet do 5 lat. Dzięki temu nasi klienci nie muszą przejmować się ewentualnymi usterkami w tym okresie.

✔  KOMPLEKSOWE WYKONANIE USŁUGI

Firma Horizon kompleksowo realizuje swoje usługi. Zajmujemy się nie tylko montażem ogrodzeń i bram raz automatyką. Dla naszych klientów przygotowujemy teren, demontujemy istniejące ogrodzenia, a nawet organizujemy wywóz gruzu.

✔  PRZESTRZEGANIE ZASAD BHP

Niezwykle ważny jest dla nas bezwzględny porządek i czystość na miejscu montażu. Dbamy o każdy szczegół, aby nie uszkodzić ogrodu, domu lub innych przedmiotów znajdujących się na terenie działki. Po zakończeniu prac dokładnie oczyszczamy całą przestrzeń, tak aby nie było śladu po montażu.

✔  DARMOWA WYCENA WSTĘPNA

Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na bezpłatną, wstępną wycenę, która jednak może ulec zmianie podczas dokładnych oględzin. Po akceptacji wstępnej wyceny umawiamy się z klientami na dogodny termin i za symboliczną kwotę wykonujemy dokładne pomiary oraz ustalamy szczegóły montażu. Kwota ostatecznej wyceny zostaje odjęta od końcowej ceny usługi.

✔  DOBRA JAKOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE

Firma Horizon nie wykonuje słabych jakościowo projektów. Wybierając nas do zrealizowania i montażu ogrodzenia, mogą Państwo liczyć na najlepszą jakość oraz profesjonalne doradztwo w kwestiach np. doboru odpowiednich materiałów. Nie jesteśmy najtańszą firmą dostępną na rynku, ale gwarantujemy najlepszą jakość, terminowe wykonanie zlecenia, czystość w miejscu pracy oraz satysfakcję klienta z efektu końcowego.

Skontaktuj się z nami i poproś o cennik Ogrodzenia Horizon

WIĘCEJ O HORIZON OGRODZENIA

hotizon ogrodzenia logo

Horizon Ogrodzenia dostarcza oraz wykonuje kompleksowe systemy ogrodzeniowe oraz bramy klasyczne i automatyczne. Nasze realizacje cechują się dużą dbałością o detale. Dostarczamy i wykonujemy ogrodzenia oraz bramy kompleksowo, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani efektem końcowym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI