OGRODZENIA MODUŁOWE

Ogrodzenia modułowe składają się z kilku gotowych elementów, które kupuje się już gotowe do montażu. Wszystkie moduły: przęsła, furtki, bramy i inne elementy montażowe tworzą spójny stylistycznie system, który nie tylko dobrze chroni posesję, ale również wygląda bardzo estetycznie.Na rynku znajdziemy wiele różnych ogrodzeń modułowych. Firma Horizon Ogrodzenia realizując swoje usługi dla klientów korzysta z rozwiązań firmy Joniec, którzy posiadają pięć różnych rozwiązań. Klasyczna estetyka pozwala na dopasowanie bloczków Joniec do domów w każdym stylu. Ogrodzenie modułowe pozwala na zbudowanie niskiej podmurówki i wąskich słupków z przęsłami, które zapewnią prywatność na terenie posesji.

Rodzaje ogrodzeń modułowych

ogrodzenie modułowe joniec

Bloczki Joniec ROMA Mega

System modułowy ROMA Mega prezentuje ekskluzywne i nowoczesne formy ogrodzenia swojego domu. Duże bloki, wykonane z betonu pozwalają na szybkie montowanie solidnych konstrukcji.

Kolory ogrodzenia modułowego ROMA Mega

Aragon

Gabro

gabro

Galena

galena

Lidyt

lidyt

Turmalin

turmalin
ogrodzenia modułowe joniec roma

Bloczki Joniec ROMA Horizon

Ten system modułowy ogrodzenia został zaprojektowany z myślą o prostych formach, które będą idealnie komponować się z nowoczesną architekturą. ROMA Horizon współgra zarówno z ciepłymi jak i zimnymi tonacjami elewacji.

Kolory ogrodzenia modułowego ROMA Horizon

Amber

amber

Biały

biały

Grafit

grafit

Magnetyt

magnetyt

Marengo

marengo

Nero

nero

Onyx

onyx

Piryt

piryt
ogrodzenia modeułowe joniec perfect

Bloczki Joniec ROMA Perfect

Surowa i ascetyczna estetyka to kwintesencja ogrodzenia modułowego ROMA Perfect, które charakteryzuje się nieregularną formą oraz niejednorodną powierzchnią.

Kolory ogrodzenia modułowego ROMA Perfekt

Alba

alba

Dioryt

Milos

milos

Morion

morion
ogrodzenia modułowe joniec

Bloczki Joniec ROMA Diamond

System bloczków ROMA Diamnod wyróżnia się drapaną fakturą, która sprawia, że ogrodzenie modułowe wyróżnia się na tle innych posesji.

Kolory ogrodzenia modułowego ROMA Diamond

Halit

halit
ogrodzenia modeułowe joniec classic

Bloczki Joniec ROMA Classic

ROMA Classic to nowoczesne ogrodzenia betonowe, które wpasowuje się w aktualne trendy. Proste, ale eleganckie dają szerokie spektrum zastosowań z nowoczesną architekturą domów.

Kolory ogrodzenia modułowego ROMA Classic

Biały

biały

Gagat

gagat

Onyx

onyx

Topaz

topaz

Skontaktuj się z nami i poproś o bezpłatną wycenę

WIĘCEJ O HORIZON OGRODZENIA

hotizon ogrodzenia logo

Horizon Ogrodzenia dostarcza oraz wykonuje kompleksowe systemy ogrodzeniowe oraz bramy klasyczne i automatyczne. Nasze realizacje cechują się dużą dbałością o detale. Dostarczamy i wykonujemy ogrodzenia oraz bramy kompleksowo, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani efektem końcowym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI