PANELE OGRODZENIOWE 2D i 3D

Panele ogrodzeniowe stanowią uniwersalne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie zarówno w obszarach przemysłowych jak i prywatnych. Montowane są wokół domów prywatnych, parków, ogrodów, budynków użyteczności publicznej, placów  zabaw, fabryk lub różnego rodzaju składów czy terenów magazynowych.

 

Zalety Ogrodzenia Panelowego

Niewątpliwymi zaletami tego sposobu ogradzania jest jego solidność oraz funkcjonalność. Ogrodzenia panelowe to uniwersalne i trwałe rozwiązanie dla obszaru o dowolnym charakterze. Trwałość zawdzięczamy zabezpieczeniom antykorozyjnym oraz zwiększonej stabilności wynikającej z bardzo dobrej jakości stali. Każdy gotowy element zabezpieczany jest najlepszym ze znanych sposobów ochrony stali – cynkowaniem. Dzięki temu otrzymujemy ochronną warstwę, która wnika głęboko w strukturę metalu, nadając mu szlachetną antykorozyjną powłokę. W późniejszym etapie poprzez malowanie proszkowe, elementy pokrywane są odpowiednią warstwą żywic poliestrowych. Mogą Państwo wybrać kolory dostępne w palecie RAL. Panele ogrodzeniowe montuje się najczęściej z użyciem podmurówki betonowej.

Ogrodzenie Panelowe 2D

Ogrodzenia panelowe 2D to proste panele, które wyróżniają się brakiem wytłoczeń drutu.  Produkowane są ze sztywnego i trwałego druku o średnicy 5 lub 6 mm w kolorze z palety RAL. Dodatkowo ogrodzenia panelowe 2D są odpowiednio zabezpieczane przed korozją, dzięki czemu charakteryzują się większą żywotnością. Panele 2D mogą okazać się trwalszą alternatywą dla siatki ogrodzeniowej. Wyglądają estetycznie i od lat wykorzystuje się je do ogradzania nie tylko prywatnych posesji, ale również firm, parkingów czy parków.

Ogrodzenie Panelowe 3D

Panele ogrodzeniowe 3D wyróżnia przetłoczenie, czyli wygięcie drutu na kształt litery „V”. Przetłoczenie to biegnie po całej szerokości panelu, ale może być umiejscowione na różnej wysokości. Ogrodzenie panelowe 3D jest wyjątkowo trwałe i bardzo estetyczne. Odpowiednio zabezpieczone przed korozją, posłuży na wiele sezonów niezależnie od warunków atmosferycznych. Dodatkowo panele 3D są malowane proszkowo na różne kolory dostępne w palecie RAL.

Kolory paneli ogrodzeniowych dostępne w palecie RAL

RAL9005
RAL8017
RAL7016
RAL6005
OCYNK OGNIOWY
ogrodzenia panelowe wymiary
ogrodzenia panelowe przekrój

Masz pytania? Skontaktuj się z nami i poproś o bezpłatną wycenę.

WIĘCEJ O HORIZON OGRODZENIA

hotizon ogrodzenia logo

Horizon Ogrodzenia dostarcza oraz wykonuje kompleksowe systemy ogrodzeniowe oraz bramy klasyczne i automatyczne. Nasze realizacje cechują się dużą dbałością o detale. Dostarczamy i wykonujemy ogrodzenia oraz bramy kompleksowo, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani efektem końcowym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI