AUTOMATYKA DO BRAM

Sprawnie działający system automatyzacji bram zyskuje na popularności. Jest to nie tylko rozwiązanie wygodne, ale również ogromna oszczędność czasu dla użytkownika. Poprawnie działająca automatyka do bram wymaga wielu odpowiednio zaprogramowanych elementów.

 

Zajmujemy się automatyką do bram i kompleksowo projektujemy systemy dopasowane do naszych klientów. Napędy do bram z których korzystamy. charakteryzują się nie tylko bezawaryjnością, ale również wysoką jakością wykonania i estetyką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu programujemy bramy automatyczne w taki sposób, aby najskuteczniej spełniały swoje zadanie. Mogą Państwo liczyć na profesjonalne dobranie poszczególnych rodzajów urządzeń, które najlepiej odpowiedzą na przedstawione potrzeby.

Wybierając napęd do bramy trzeba wziąć pod uwagę bardzo wiele różnych czynników jak np. rodzaj samej bramy, fizyczne wymiary skrzydła, bramy czy słupków. Właśnie dlatego najlepiej zlecić wykonanie bramy automatycznej z montażem profesjonalnej firmie, która zajmie się tematem kompleksowo i najlepiej doradzi rodzaj automatyki do bram.

Firma Horizon Ogrodzenia korzysta z elementów do automatyki bram od firmy Nice, która jest polskim producentem automatyki domowej i napędów do różnych rodzajów bram czy garaży. Właśnie dzięki temu zlecając nam montaż, otrzymują Państwo 3 lata gwarancji z możliwością przedłużenia jej do 5 lat za dodatkową opłatą.

Montaż napędu do bram to dość trudne przedsięwzięcie, które wymaga wielu elementów oraz umiejętności zaprogramowania takiego systemu. Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo gwarancję na wykonaną usługę. Dodatkowo mają Państwo pewność, że zarówno napęd jak i sama brama nie zostaną uszkodzone, a system będzie prawidłowo zabezpieczony co gwarantuje bezpieczeństwo podczas używania. Dodatkowo po zakończonych pracach, nasi monterzy poinformują Państwa o dokładnym działaniu systemu i sposobach radzenia sobie np. na wypadek braku prądu.

brama przesuwna

Brama przesuwna

Główne skrzydło bramy przesuwnej zawsze porusza się kilka centymetrów nad ziemią, a cały zespół nośny jest umieszczony na fundamencie. Szyna nośna jest przymocowana do skrzydła bramy, a szynka jezdna gwarantuje sprawną i płynną pracę całego systemu. Brama przesuwna występuje również w wersji manualnej, jednak największą popularnością cieszy się brama przesuwna automatyczna. Jej największa zaletą jest fakt, że zamyka się ona samoczynnie po zaprogramowanym czasie, a otwiera zdalnie, więc nie musimy wychodzić z samochodu lub domu.

brama skrzydłowa

Brama skrzydłowa

Montując bramę skrzydłową należy pamiętać o wielu kwestiach, które mają istotny wpływ na jej działanie. Przede wszystkim jest to kąt wymagany do jej otwarcia, który zależy od wielkości skrzydeł. Nowoczesny napęd automatyczny musi być odpowiednio dobrany do rozmiaru, ciężaru a nawet częstotliwości i szybkości otwierania bramy skrzydłowej. Brama ta jest montowana do słupków murowanych lub stalowych, a symetryczne skrzydła poruszają się na zawiasach. Każda brama skrzydłowa jest wyposażona w rygiel i funkcję blokującą napęd.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami i poproś o bezpłatną wycenę.

WIĘCEJ O HORIZON OGRODZENIA

hotizon ogrodzenia logo

Horizon Ogrodzenia dostarcza oraz wykonuje kompleksowe systemy ogrodzeniowe oraz bramy klasyczne i automatyczne. Nasze realizacje cechują się dużą dbałością o detale. Dostarczamy i wykonujemy ogrodzenia oraz bramy kompleksowo, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani efektem końcowym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI