You are currently viewing Dwuskrzydłowa brama wjazdowa i ogrodzeniowa

Dwuskrzydłowa brama wjazdowa i ogrodzeniowa

Jednym z elementów ogrodzenia posesji, które firma Horizon Ogrodzenia montuje dla swoich klientów jest dwuskrzydłowa brama wjazdowa. Na rynku mamy do wyboru również bramy manualne – otwierane ręcznie, ale zdecydowana większość właścicieli domów decyduje się już na bramy automatyczne. W tym przypadku również możemy wybrać typ, które będzie najbardziej funkcjonalny dla naszej działki.

Dwuskrzydłowa brama ogrodzeniowa – rodzaje

Cechą charakterystyczną dla bram dwuskrzydłowych jest ich szerokość. Może ona sięgać nawet 6 metrów, gdzie najczęściej mamy do czynienia z bramami 5 metrowymi. Taka szerokość pozwala na wygodny wjazd na posesję. Dodatkowo decydując się na bramę dwuskrzydłową możemy wybrać:

  • Brama dwuskrzydłowa wjazdowa z napędem
  • Brama dwuskrzydłowa wjazdowa otwierana ręcznie

Aktualnie automatyczne bramy ogrodzeniowe to już standard i większość klientów woli dopłacić do komfortu użytkowania jej. Napęd do bram wjazdowych to dodatkowy koszt, jednak pozwala nam uruchomić bramę bez wychodzenia z samochodu. Decydując się na montaż dwuskrzydłowej bramy automatycznej, warto również sprawdzić możliwość montażu furtki, która ułatwi opuszczanie posesji pieszo.

dwuskrzydłowa brama wjazdowa

Bramy ogrodzeniowe dwuskrzydłowe z napędem

Automatyczna brama wjazdowa daje nam niezwykły komfort użytkowania. Na temat jej wielu zalet i cech dokładnie pisaliśmy w naszym artykule „Automatyczne bramy garażowe – montaż, zalety”. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy z nas posiada telefon w kieszeni, który możemy zaprogramować jako pilot do bramy wjazdowej. Dzięki temu mamy pewność, że osobny pilot, który zawsze pałęta się gdzieś po wnętrzu samochodu – nie zgubi się. Dodatkowo z takiego rozwiązania mogą korzystać wszyscy domownicy bez konieczności kupowania kilku pilotów i programowania każdego osobno.

Jeśli jednak nasza brama nie ma możliwości podłączenia do energii elektrycznej – warto zastanowić się nad montażem dodatkowych akcesoriów do bram wjazdowych – w tym przypadku solarów, które zasilają automatyczną bramę ogrodzeniową przy pomocy światła słonecznego. Jest to świetne rozwiązanie również w przypadku braku prądu.

Dwuskrzydłowa brama wjazdowa i ogrodzeniowa – podsumowanie

Wybór, zakup i montaż bramy wjazdowej do posesji zawsze warto zlecić profesjonalnej firmie. Dzięki temu nie tylko zyskujemy gwarancję na wykonaną usługę, ale możemy cieszyć się prawidłowo działającą automatyczną bramą ogrodzeniową. Firma Horizon Ogrodzenia posiada ogromne doświadczenie w montażu ogrodzeń posesji, dlatego każdemu klientowi udziela porad zgodnych ze swoją wiedzą. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony z wykonanych przez nas usług.

Dodaj komentarz