You are currently viewing Automatyka do bram automatycznych

Automatyka do bram automatycznych

Jeśli decydujemy się na automatyczna bramę wjazdową w ogrodzeniu posesji to niezwykle ważnym aspektem jest automatyka do bram automatycznych. Napędy do bram to urządzenia, na których nie warto oszczędzać, ponieważ każdy problem całkowicie zepsuje ich zastosowanie. Główną zaletą automatyki do bram jest komfort jaki nam daje – nie musimy wychodzić z samochodu, aby otworzyć bramę wjazdową na posesję. Jeśli automatyka do bram jest słabej jakości lub wadliwy – będzie się zacinał i stale sprawiał problemy.

Napęd do bramy automatycznej

Firma Horizon Ogrodzenia zajmuje się kompleksowo wyborem, montażem i programowaniem napędów do bram. Wybieramy i programujemy systemy, które są dopasowane do naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały one wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Napędy do bram, które wybieramy charakteryzują się m.in.

  • Niezawodnością
  • Bezawaryjnością
  • Wysoką jakością wykonania
  • Ładną estetyką

Firma Horizon Ogrodzenia korzysta z elementów do automatyki bram od firmy Nice, która jest polskim producentem automatyki domowej i napędów do różnych rodzajów bram czy garaży. Właśnie dzięki temu zlecając nam montaż, otrzymują Państwo 3 lata gwarancji z możliwością przedłużenia jej do 5 lat za dodatkową opłatą.

Programowanie bram automatycznych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów z firmy Horizon Ogrodzenia programujemy bramy automatyczne w taki sposób, aby najskuteczniej spełniały swoje zadanie. Korzystamy wyłącznie z niezawodnych i przetestowanych systemów, które nie sprawiają problemów. Dodatkowo w przypadku wystąpienie jakieś usterki – klient ma do nas stały kontakt, aby móc to zgłosić.

Wybierając napęd do bramy trzeba wziąć pod uwagę bardzo wiele różnych czynników jak np. rodzaj samej bramy, fizyczne wymiary skrzydła, bramy czy słupków. Właśnie dlatego najlepiej zlecić wykonanie bramy automatycznej z montażem profesjonalnej firmie, która zajmie się tematem kompleksowo i najlepiej doradzi rodzaj automatyki do bram.

Zleć programowanie napędu do bramy wjazdowej firmie Horizon

Montaż napędu do bram to dość trudne przedsięwzięcie, które wymaga wielu elementów oraz umiejętności zaprogramowania takiego systemu. Korzystając z usług firmy Horizon Ogrodzenia otrzymują Państwo gwarancję na wykonaną usługę. Dodatkowo mają Państwo pewność, że zarówno napęd jak i sama brama nie zostaną uszkodzone, a system będzie prawidłowo zabezpieczony co gwarantuje bezpieczeństwo podczas używania. Dodatkowo po zakończonych pracach, nasi monterzy poinformują Państwa o dokładnym działaniu systemu i sposobach radzenia sobie np. na wypadek braku prądu.

Dodaj komentarz