OGRODZENIA MODUŁOWE GDAŃSK

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. ogrodzenia panelowe, betonowe, frontowe, modułowe i z siatki. Zajmujemy się także automatyzacją bram wjazdowych na posesję.

Na przestrzeni wieloletniej działalności Firma Horizon wykonała oraz zamontowała wiele bram wjazdowych, furtek czy ogrodzeń na posesji, które spełniały wymagania klienta. Nasze realizacje dla klientów z miasta Gdańsk są przygotowywane zgodnie z wizją klienta. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję dobrze wykonanego zlecenia w określonym czasie z przestrzeganiem wszystkich zasad bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Zajmujemy się montażem różnych rodzajów ogrodzeń posesji oraz bram jedno i dwuskrzydłowych. Mogą Państwo liczyć na profesjonalne wsparcie firmy Horizon na wszystkich etapach realizacji usługi oraz po zakończeniu zlecenia. Zapraszamy do kontaktu.

telefon

Zadzwoń

tel. 511 034 024

email wyślij wiadomość

Napisz

horizonogrodzenia@gmail.com

Chcesz złożyć zamówienie lub wysłać prośbę o wycenę?

Wypełnij formularz, a nasz handlowiec skontaktuje się i przedstawi ofertę.

MONTAŻ OGRODZEŃ MODUŁOWYCH GDAŃSK

Co to jest ogrodzenie modułowe?

Zlecając firmie Horizon realizację ogrodzenia modułowego mogą Państwo liczyć na jego najlepszy stosunek ceny do jakości. Nie tylko dobrze się prezentuje i odpowiednio chroni posesję, ale
również jest niedrogie, szybkie w montażu, dość elastyczne, jeśli chodzi
o niestandardowy układ działki i odzwierciedla potrzeby inwestorów.

Jedną z ogromnych zalet ogrodzenia modułowego jest oszczędność na pracach montażowych. Ogrodzenie modułowe jest stosunkowo łatwe i dość szybkie w montażu. Dzięki temu również cena usługi dla naszych klientów jest odpowiednio niższa w stosunku do innych, bardziej skomplikowanych rodzajów ogrodzeń.

Dodatkowym aspektem jest fakt, że ogrodzenia modułowe możemy w dowolnym momencie rozbudować, jeśli zaszłaby taka potrzeba. Firma Horizon Ogrodzenia bez problemu zdemontuje graniczące moduły i puści słupki znacznie dalej.

Pomoc na wszystkich etapach realizacji

Przez cały proces realizacji zlecenia - jak również po jego zakończeniu - mogą Państwo liczyć na nasze doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę.

terminowa realizacja zleceń

Terminowa realizacja

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu ogrodzeń oraz automatyce bram. Właśnie dlatego mogą Państwo liczyć na terminową realizację zlecenia.

BHP i higiena pracy

Firma Horizon bezwzględnie przestrzega zasad BHP podczas realizacji zleceń. Po zakończeniu prac pozostawiamy działkę w całkowitej czystości.

Ogrodzenia modułowe wykonujemy w miejscowościach: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Suchy Dwór, Mechelinki, Kosakowo, Rewa, Łężyce, Bolszewo, Luzino oraz na terenie całego półwyspu Helskiego.

WIĘCEJ O HORIZON OGRODZENIA

hotizon ogrodzenia logo

Horizon Ogrodzenia dostarcza oraz wykonuje kompleksowe systemy ogrodzeniowe oraz bramy klasyczne i automatyczne. Nasze realizacje cechują się dużą dbałością o detale. Dostarczamy i wykonujemy ogrodzenia oraz bramy kompleksowo, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani efektem końcowym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI