AUTOMATYKA DO BRAM MRZEZINO

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. ogrodzenia panelowe, betonowe, frontowe, modułowe i z siatki. Zajmujemy się także automatyzacją bram wjazdowych na posesję.

Na przestrzeni wieloletniej działalności Firma Horizon wykonała oraz zamontowała wiele bram wjazdowych, furtek czy ogrodzeń na posesji, które spełniały wymagania klienta. Nasze realizacje dla klientów z miasta Mrzezino są przygotowywane zgodnie z wizją klienta. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję dobrze wykonanego zlecenia w określonym czasie z przestrzeganiem wszystkich zasad bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Zajmujemy się montażem różnych rodzajów ogrodzeń posesji oraz bram jedno i dwuskrzydłowych. Mogą Państwo liczyć na profesjonalne wsparcie firmy Horizon na wszystkich etapach realizacji usługi oraz po zakończeniu zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

telefon

Zadzwoń

tel. 511 034 024

email wyślij wiadomość

Napisz

horizonogrodzenia@gmail.com

Chcesz złożyć zamówienie lub wysłać prośbę o wycenę?

Wypełnij formularz, a nasz handlowiec skontaktuje się i przedstawi ofertę.

MONTAŻ NAPĘDU DO BRAM MRZEZINO

brama skrzydłowa

Firma Horizon Ogrodzenia zajmuje się kompleksowym i profesjonalnym montażem bram automatycznych w mieście Mrzezino. Nasze bramy charakteryzują się niezawodnością i trwałością. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu programujemy bramy automatyczne, aby jak najskuteczniej spełniały swoje zadanie i pozwalały na ogromną oszczędność czasu dla użytkownika. Automatyka do bram ostatnio zyskuje na popularności – szczególnie wśród mieszkańców miasta Mrzezino.

Właśnie dlatego firma Horizon Ogrodzenia poszerzyła swoją ofertę. Aktualnie oferujemy montaż bramy przesuwnej, która porusza się po szynie nośnej. Programujemy bramy skrzydłowe, które montowane są do słupków stalowych lub murowanych, a jej skrzydła poruszają się na zawiasach.

Montaż napędu do bram to trudne przedsięwzięcie, które wymaga wielu elementów oraz umiejętności zaprogramowania takiego systemu. Korzystając z usług firmy Horizon Ogrodzenia otrzymują Państwo gwarancję na wykonaną usługę.

Pomoc na wszystkich etapach realizacji

Przez cały proces realizacji zlecenia - jak również po jego zakończeniu - mogą Państwo liczyć na nasze doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę.

terminowa realizacja zleceń

Terminowa realizacja

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu ogrodzeń oraz automatyce bram. Właśnie dlatego mogą Państwo liczyć na terminową realizację zlecenia.

BHP i higiena pracy

Firma Horizon bezwzględnie przestrzega zasad BHP podczas realizacji zleceń. Po zakończeniu prac pozostawiamy działkę w całkowitej czystości.

Bramy automatyczne, napędy do bram i programowanie wykonujemy w miejscowościach: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Suchy Dwór, Mechelinki, Kosakowo, Rewa, Łężyce, Bolszewo, Luzino oraz na terenie całego półwyspu Helskiego.

WIĘCEJ O HORIZON OGRODZENIA

hotizon ogrodzenia logo

Horizon Ogrodzenia dostarcza oraz wykonuje kompleksowe systemy ogrodzeniowe oraz bramy klasyczne i automatyczne. Nasze realizacje cechują się dużą dbałością o detale. Dostarczamy i wykonujemy ogrodzenia oraz bramy kompleksowo, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani efektem końcowym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI